Div 1 Korpserien 2021/2022
Inteinät - Hemmalaget Fyrisfjädern 17-okt 18.00
Kronåsen - Legenderna Fyrisfjädern 17-okt 18.00
Loke - Rete Volvere Fyrisfjädern 17-okt 18.00
Träningsvärket röd - Hemmalaget Fyrisfjädern Ti 26-okt 19.00
Inteinät - Kronåsen Fyrisfjädern 31-okt 18.00
Legenderna - Loke Fyrisfjädern Ti 26-okt 19.00
Rete Volvere - Träningsvärket röd Fyrisfjädern 08-nov 18.00
Hemmalaget - Legenderna Fyrisfjädern 14-nov 18.00
Loke - Inteinät Fyrisfjädern 14-nov 18.00
Kronåsen - Träningsvärket röd Fyrisfjädern 28-nov 18.00
Legenderna - Rete Volvere Fyrisfjädern Ti 23-nov 19.00
Hemmalaget - Loke Fyrisfjädern 28-nov 18.00
Träningsvärket röd - Legenderna Fyrisfjädern Ti 07-dec 19.00
Kronåsen - Hemmalaget Fyrisfjädern 12-dec 18.00
Rete Volvere - Inteinät Fyrisfjädern 06-dec 18.00
Loke - Kronåsen Fyrisfjädern 19-dec 18.00
Hemmalaget - Rete Volvere Fyrisfjädern 19-dec 18.00
Inteinät - Träningsvärket röd Fyrisfjädern 19-dec 18.00
Legenderna - Inteinät Fyrisfjädern Ti 18-jan 19.00
Rete Volvere - Kronåsen Fyrisfjädern 17-jan 18.00
Träningsvärket röd - Loke Fyrisfjädern Ti 18-jan 19.00
Hemmalaget - Inteinät Fyrisfjädern 05-feb 18.00
Legenderna - Kronåsen Fyrisfjädern Ti 01-feb 19.00
Rete Volvere - Loke Fyrisfjädern 31-jan 18.00
Hemmalaget - Träningsvärket röd Fyrisfjädern 20-feb 18.00
Kronåsen - Inteinät Fyrisfjädern 20-feb 18.00
Loke - Legenderna Fyrisfjädern 20-feb 18.00
Träningsvärket röd - Rete Volvere Fyrisfjädern Ti 01-mar 19.00
Legenderna - Hemmalaget Fyrisfjädern Ti 01-mar 19.00
Inteinät - Loke Fyrisfjädern 06-mar 18.00
Träningsvärket röd - Kronåsen Fyrisfjädern Ti 29-mar 19.00
Rete Volvere - Legenderna Fyrisfjädern 28-mar 18.00
Loke - Hemmalaget Fyrisfjädern 03-apr 18.00
Legenderna - Träningsvärket röd Fyrisfjädern Ti 12-apr 19.00
Hemmalaget - Kronåsen Fyrisfjädern 17-apr 18.00
Inteinät - Rete Volvere Fyrisfjädern 17-apr 18.00
Kronåsen - Loke Fyrisfjädern 01-maj 18.00
Rete Volvere - Hemmalaget Fyrisfjädern 25-apr 18.00
Träningsvärket röd - Inteinät Fyrisfjädern Ti 26-apr 19.00
Inteinät - Legenderna Fyrisfjädern 08-maj 18.00
Kronåsen - Rete Volvere Fyrisfjädern 08-maj 18.00
Loke - Träningsvärket röd Fyrisfjädern 08-maj 18.00
Div 2
Fadäs - Vattenfall Fyrisfjädern 24-okt 18.00
Stjärnan - Mitt Emot Hairteam Fyrisfjädern 18-okt 18.00
Morris - NCC Fyrisfjädern 24-okt 18.00
Mitt Emot Hairteam - Fadäs Fyrisfjädern On 03-nov 19.00
Vattenfall - Morris Fyrisfjädern Ti 02-nov 19.00
NCC - Stjärnan Fyrisfjädern On 03-nov 19.00
Morris - Mitt Emot Hairteam Fyrisfjädern 21-nov 18.00
Vattenfall - NCC Fyrisfjädern Ti 16-nov 19.00
Fadäs - Stjärnan Fyrisfjädern 21-nov 18.00
NCC - Fadäs Fyrisfjädern On 15-dec 19.00
Stjärnan - Morris Fyrisfjädern 13-dec 18.00
Mitt Emot Hairteam - Vattenfall Fyrisfjädern On 15-dec 19.00
Fadäs - Morris Fyrisfjädern 16-jan 18.00
Mitt Emot Hairteam - NCC Fyrisfjädern On 12-jan 19.00
Vattenfall - Stjärnan Fyrisfjädern Ti 11-jan 19.00
Vattenfall - Fadäs Fyrisfjädern Ti 25-jan 19.00
Mitt Emot Hairteam - Stjärnan Fyrisfjädern On 26-jan 19.00
NCC - Morris Fyrisfjädern On 26-jan 19.00
Fadäs - Mitt Emot Hairteam Fyrisfjädern 13-feb 18.00
Morris - Vattenfall Fyrisfjädern 13-feb 18.00
Stjärnan - NCC Fyrisfjädern 07-feb 18.00
Mitt Emot Hairteam - Morris Fyrisfjädern On 23-feb 19.00
NCC - Vattenfall Fyrisfjädern On 23-feb 19.00
Stjärnan - Fadäs Fyrisfjädern 21-feb 18.00
Fadäs - NCC Fyrisfjädern 13-mar 18.00
Morris - Stjärnan Fyrisfjädern 13-mar 18.00
Vattenfall - Mitt Emot Hairteam Fyrisfjädern Ti 08-mar 19.00
Morris - Fadäs Fyrisfjädern 27-mar 18.00
NCC - Mitt Emot Hairteam Fyrisfjädern On 23-mar 19.00
Stjärnan - Vattenfall Fyrisfjädern 21-mar 18.00
Div3
Fjäderkonstanterna - Kronåsen dam Fyrisfjädern 24-okt 18.00
Rymdracket - Team Butcher Fyrisfjädern 31-okt 18.00
Träningsvärket gul - Fjäderkonstanterna Fyrisfjädern 07-nov 18.00
Kronåsen dam - Rymdracket Fyrisfjädern 07-nov 18.00
Träningsvärket gul - Team Butcher Fyrisfjädern 21-nov 18.00
Fjäderkonstanterna - Rymdracket Fyrisfjädern 21-nov 18.00
Träningsvärket gul - Kronåsen dam Fyrisfjädern 12-dec 18.00
Team Butcher - Fjäderkonstanterna Fyrisfjädern 12-dec 18.00
Rymdracket - Träningsvärket gul Fyrisfjädern 16-jan 18.00
Kronåsen dam - Team Butcher Fyrisfjädern 16-jan 18.00
Kronåsen dam - Fjäderkonstanterna Fyrisfjädern 30-jan 18.00
Team Butcher - Rymdracket Fyrisfjädern 30-jan 18.00
Fjäderkonstanterna - Träningsvärket gul Fyrisfjädern 13-feb 18.00
Rymdracket - Kronåsen dam Fyrisfjädern 20-feb 18.00
Team Butcher - Träningsvärket gul Fyrisfjädern 27-feb 18.00
Rymdracket - Fjäderkonstanterna Fyrisfjädern 27-feb 18.00
Kronåsen dam - Träningsvärket gul Fyrisfjädern 13-mar 18.00
Fjäderkonstanterna - Team Butcher Fyrisfjädern 13-mar 18.00
Träningsvärket gul - Rymdracket Fyrisfjädern 27-mar 18.00
Team Butcher - Kronåsen dam Fyrisfjädern 27-mar 18.00
Fjäderkonstanterna - Kronåsen dam Fyrisfjädern 03-apr 18.00
Rymdracket - Team Butcher Fyrisfjädern 03-apr 18.00
Träningsvärket gul - Fjäderkonstanterna Fyrisfjädern 10-apr 18.00
Kronåsen dam - Rymdracket Fyrisfjädern 10-apr 18.00
Team Butcher - Träningsvärket gul Fyrisfjädern 17-apr 18.00
Fjäderkonstanterna - Rymdracket Fyrisfjädern 17-apr 18.00
Träningsvärket gul - Kronåsen dam Fyrisfjädern 24-apr 18.00
Team Butcher - Fjäderkonstanterna Fyrisfjädern 24-apr 18.00
Rymdracket - Träningsvärket gul Fyrisfjädern 01-maj 18.00
Kronåsen dam - Team Butcher Fyrisfjädern 01-maj 18.00