Div 1 Korpserien 2020/2021
Hemmalaget - Träningsvärket röd Fyrisfjädern 25-okt 18.00
Rete Volvere - Inteinät Fyrisfjädern 19-okt 18.00
Kronåsen - Legenderna Gottsundaskolan 25-okt 18.30
Inteinät - Hemmalaget Fyrisfjädern 08-nov 18.00
Träningsvärket röd - Kronåsen Fyrisfjädern Ti 03-nov 19.00
Legenderna - Rete Volvere Fyrisfjädern Ti 03-nov 19.00
Kronåsen - Inteinät Gottsundaskolan 22-nov 18.30
Träningsvärket röd - Legenderna Fyrisfjädern Ti 17-nov 19.00
Hemmalaget - Rete Volvere Fyrisfjädern 22-nov 18.00
Legenderna - Hemmalaget Fyrisfjädern Ti 01-dec 19.00
Rete Volvere - Kronåsen Fyrisfjädern 30-nov 18.00
Inteinät - Träningsvärket röd Fyrisfjädern 06-dec 18.00
Hemmalaget - Kronåsen Fyrisfjädern 10-jan 18.00
Inteinät - Legenderna Fyrisfjädern 10-jan 18.00
Träningsvärket röd - Rete Volvere Fyrisfjädern Ti 12-jan 19.00
Träningsvärket röd - Hemmalaget Fyrisfjädern Ti 26-jan 19.00
Inteinät - Rete Volvere Fyrisfjädern 31-jan 18.00
Legenderna - Kronåsen Fyrisfjädern Ti 26-jan 19.00
Hemmalaget - Inteinät Fyrisfjädern 14-feb 18.00
Kronåsen - Träningsvärket röd Gottsundaskolan 14-feb 18.30
Rete Volvere - Legenderna Fyrisfjädern 08-feb 18.00
Inteinät - Kronåsen Fyrisfjädern 28-feb 18.00
Legenderna - Träningsvärket röd Fyrisfjädern Ti 23-feb 19.00
Rete Volvere - Hemmalaget Fyrisfjädern 22-feb 18.00
Hemmalaget - Legenderna Fyrisfjädern 14-mar 18.00
Kronåsen - Rete Volvere Gottsundaskolan 14-mar 18.30
Träningsvärket röd - Inteinät Fyrisfjädern Ti 09-mar 19.00
Kronåsen - Hemmalaget Gottsundaskolan 11-apr 18.30
Legenderna - Inteinät Fyrisfjädern Ti 06-apr 19.00
Rete Volvere - Träningsvärket röd Fyrisfjädern 05-apr 18.00
Div 2
Morris - Vattenfall Fyrisfjädern 18-okt 17.30
Tre pandor - NCC Fyrisfjädern 18-okt 11.00
BMX - Stjärnan Fyrisfjädern 18-okt 17.30
NCC - Morris Fyrisfjädern On 28-okt 19.00
Vattenfall - BMX Fyrisfjädern Ti 27-okt 19.00
Stjärnan - Tre pandor Fyrisfjädern To 29-okt 20.00
BMX - NCC Fyrisfjädern 15-nov 17.30
Vattenfall - Stjärnan Fyrisfjädern Ti 10-nov 19.00
Morris - Tre pandor Fyrisfjädern 15-nov 17.30
Stjärnan - Morris Fyrisfjädern To 26-nov 20.00
Tre pandor - BMX Fyrisfjädern 29-nov 11.00
NCC - Vattenfall Fyrisfjädern On 25-nov 19.00
Morris - BMX Fyrisfjädern 20-dec 17.30
NCC - Stjärnan Fyrisfjädern On 09-dec 19.00
Vattenfall - Tre pandor Fyrisfjädern Ti 08-dec 19.00
Vattenfall - Morris Fyrisfjädern Ti 19-jan 19.00
NCC - Tre pandor Fyrisfjädern On 20-jan 19.00
Stjärnan - BMX Fyrisfjädern To 21-jan 20.00
Morris - NCC Fyrisfjädern 07-feb 17.30
BMX - Vattenfall Fyrisfjädern 07-feb 17.30
Tre pandor - Stjärnan Fyrisfjädern 07-feb 11.00
NCC - BMX Fyrisfjädern On 17-feb 19.00
Stjärnan - Vattenfall Fyrisfjädern To 18-feb 20.00
Tre pandor - Morris Fyrisfjädern 21-feb 11.00
Morris - Stjärnan Fyrisfjädern 07-mar 17.30
BMX - Tre pandor Fyrisfjädern 07-mar 17.30
Vattenfall - NCC Fyrisfjädern Ti 02-mar 19.00
BMX - Morris Fyrisfjädern 21-mar 17.30
Stjärnan - NCC Fyrisfjädern To 18-mar 20.00
Tre pandor - Vattenfall Fyrisfjädern 21-mar 11.00
Div3
Droppen GE - Träningsvärket gul Träna Center GE 12-okt 18.00
Team Butcher - Fjäderkonstanterna Fyrisfjädern Fr 16-okt 18.00
Kronåsen dam - Mitt Emot Hairteam Gottsundaskolan 18-okt 18.30
Fjäderkonstanterna - Droppen GE Fyrisfjädern 01-nov 18.00
Träningsvärket gul - Kronåsen dam Fyrisfjädern Fr 30-okt 18.00
Mitt Emot Hairteam - Team Butcher Fyrisfjädern On 28-okt 19.00
Kronåsen dam - Fjäderkonstanterna Gottsundaskolan 15-nov 18.30
Träningsvärket gul - Mitt Emot Hairteam Fyrisfjädern Fr 13-nov 18.00
Droppen GE - Team Butcher Träna Center GE 09-nov 18.00
Mitt Emot Hairteam - Droppen GE Fyrisfjädern On 25-nov 19.00
Team Butcher - Kronåsen dam Fyrisfjädern Fr 27-nov 18.00
Fjäderkonstanterna - Träningsvärket gul Fyrisfjädern 29-nov 18.00
Droppen GE - Kronåsen dam Träna Center GE 14-dec 18.00
Fjäderkonstanterna - Mitt Emot Hairteam Fyrisfjädern 13-dec 18.00
Träningsvärket gul - Team Butcher Fyrisfjädern Fr 11-dec 18.00
Träningsvärket gul - Droppen GE Fyrisfjädern Fr 22-jan 18.00
Fjäderkonstanterna - Team Butcher Fyrisfjädern 24-jan 18.00
Mitt Emot Hairteam - Kronåsen dam Fyrisfjädern On 20-jan 19.00
Droppen GE - Fjäderkonstanterna Träna Center GE 01-feb 18.00
Kronåsen dam - Träningsvärket gul Gottsundaskolan 07-feb 18.30
Team Butcher - Mitt Emot Hairteam Fyrisfjädern Fr 05-feb 18.00
Fjäderkonstanterna - Kronåsen dam Fyrisfjädern 21-feb 18.00
Mitt Emot Hairteam - Träningsvärket gul Fyrisfjädern On 17-feb 19.00
Team Butcher - Droppen GE Fyrisfjädern Fr 19-feb 18.00
Droppen GE - Mitt Emot Hairteam Träna Center GE 01-mar 18.00
Kronåsen dam - Team Butcher Gottsundaskolan 07-mar 18.30
Träningsvärket gul - Fjäderkonstanterna Fyrisfjädern Fr 05-mar 18.00
Kronåsen dam - Droppen GE Gottsundaskolan 21-mar 18.30
Mitt Emot Hairteam - Fjäderkonstanterna Fyrisfjädern On 17-mar 19.00
Team Butcher - Träningsvärket gul Fyrisfjädern Fr 19-mar 18.00