Div 1 Korpen badminton 2018/2019
Frukostklubben - Hemmalaget Fyrisfjädern Fr 12-okt 18.00
Inteinät - Kronåsen 1 Fyrisfjädern 14-okt 17.30
Legenderna - Loke Fyrisfjädern Ti 09-okt 19.00
Rete Volvere - Träningsvärket röd Fyrisfjädern 08-okt 18.00
Kronåsen 1 - Frukostklubben Lundellska 28-okt 18.00
Träningsvärket röd - Inteinät Fyrisfjädern Ti 23-okt 19.00
Legenderna - Hemmalaget Fyrisfjädern Ti 23-okt 19.00
Rete Volvere - Loke Fyrisfjädern 22-okt 18.00
Frukostklubben - Legenderna Fyrisfjädern Fr 09-nov 18.00
Inteinät - Rete Volvere Fyrisfjädern 11-nov 17.30
Hemmalaget - Kronåsen 1 Fyrisfjädern Fr 09-nov 18.00
Loke - Träningsvärket röd Fyrisfjädern 11-nov 17.30
Legenderna - Inteinät Fyrisfjädern Ti 20-nov 19.00
Frukostklubben - Rete Volvere Fyrisfjädern Fr 23-nov 18.00
Hemmalaget - Träningsvärket röd Fyrisfjädern Fr 23-nov 18.00
Kronåsen 1 - Loke Lundellska 25-nov 18.00
Träningsvärket röd - Legenderna Fyrisfjädern Ti 04-dec 19.00
Rete Volvere - Kronåsen 1 Fyrisfjädern 03-dec 18.00
Inteinät - Hemmalaget Fyrisfjädern 02-dec 17.30
Loke - Frukostklubben Fyrisfjädern 02-dec 17.30
Träningsvärket röd - Kronåsen 1 Fyrisfjädern Ti 11-dec 19.00
Legenderna - Rete Volvere Fyrisfjädern Ti 18-dec 19.00
Hemmalaget - Loke Fyrisfjädern Fr 21-dec 18.00
Frukostklubben - Inteinät Fyrisfjädern Fr 21-dec 18.00
Kronåsen 1 - Legenderna Lundellska 27-jan 18.00
Rete Volvere - Hemmalaget Fyrisfjädern 14-jan 18.00
Träningsvärket röd - Frukostklubben Fyrisfjädern Ti 15-jan 19.00
Loke - Inteinät Fyrisfjädern 27-jan 17.30
Hemmalaget - Frukostklubben Fyrisfjädern Fr 01-feb 18.00
Kronåsen 1 - Inteinät Lundellska 03-feb 18.00
Loke - Legenderna Fyrisfjädern 03-feb 17.30
Träningsvärket röd - Rete Volvere Fyrisfjädern Ti 29-jan 19.00
Frukostklubben - Kronåsen 1 Fyrisfjädern Fr 15-feb 18.00
Inteinät - Träningsvärket röd Fyrisfjädern 17-feb 17.30
Hemmalaget - Legenderna Fyrisfjädern Fr 15-feb 18.00
Loke - Rete Volvere Fyrisfjädern 17-feb 17.30
Legenderna - Frukostklubben Fyrisfjädern Ti 26-feb 19.00
Rete Volvere - Inteinät Fyrisfjädern 25-feb 18.00
Kronåsen 1 - Hemmalaget Lundellska 03-mar 18.00
Träningsvärket röd - Loke Fyrisfjädern Ti 26-feb 19.00
Inteinät - Legenderna Fyrisfjädern 17-mar 17.30
Rete Volvere - Frukostklubben Fyrisfjädern 11-mar 18.00
Träningsvärket röd - Hemmalaget Fyrisfjädern Ti 12-mar 19.00
Loke - Kronåsen 1 Fyrisfjädern 17-mar 17.30
Legenderna - Träningsvärket röd Fyrisfjädern Ti 26-mar 19.00
Kronåsen 1 - Rete Volvere Lundellska 31-mar 18.00
Hemmalaget - Inteinät Fyrisfjädern Fr 29-mar 18.00
Frukostklubben - Loke Fyrisfjädern Fr 29-mar 18.00
Kronåsen 1 - Träningsvärket röd Lundellska 14-apr 18.00
Rete Volvere - Legenderna Fyrisfjädern 08-apr 18.00
Loke - Hemmalaget Fyrisfjädern 14-apr 17.30
Inteinät - Frukostklubben Fyrisfjädern 07-apr 17.30
Legenderna - Kronåsen 1 Fyrisfjädern Ti 23-apr 19.00
Hemmalaget - Rete Volvere Fyrisfjädern Fr 26-apr 18.00
Frukostklubben - Träningsvärket röd Fyrisfjädern Fr 26-apr 18.00
Inteinät - Loke Fyrisfjädern 28-apr 17.30
Div 2
BLaget - Body Fyrisfjädern 07-okt 17.30
Morris - NCC Fyrisfjädern To 04-okt 17.00
PerKele - Sandvik Fyrisfjädern Fr 05-okt 18.00
Stjärnsmällen - Vattenfall Fyrisfjädern Fr 05-okt 18.00
NCC - BLaget Fyrisfjädern On 17-okt 19.00
Vattenfall - Morris Fyrisfjädern Ti 16-okt 19.00
PerKele - Body Fyrisfjädern Fr 19-okt 18.00
Stjärnsmällen - Sandvik Fyrisfjädern Fr 19-okt 18.00
BLaget - PerKele Fyrisfjädern 04-nov 17.30
Morris - Stjärnsmällen Fyrisfjädern To 01-nov 17.00
Body - NCC Fyrisfjädern 04-nov 17.30
Sandvik - Vattenfall Fyrisfjädern 04-nov 17.30
PerKele - Morris Fyrisfjädern Fr 16-nov 18.00
BLaget - Stjärnsmällen Fyrisfjädern 18-nov 17.30
Body - Vattenfall Fyrisfjädern 18-nov 17.30
NCC - Sandvik Fyrisfjädern On 14-nov 19.00
Vattenfall - PerKele Fyrisfjädern Ti 27-nov 19.00
Stjärnsmällen - NCC Fyrisfjädern Fr 30-nov 18.00
Morris - Body Fyrisfjädern To 29-nov 17.00
Sandvik - BLaget Fyrisfjädern 02-dec 17.30
NCC - Vattenfall Fyrisfjädern On 12-dec 19.00
PerKele - Stjärnsmällen Fyrisfjädern Fr 14-dec 18.00
Body - Sandvik Fyrisfjädern 16-dec 17.30
BLaget - Morris Fyrisfjädern 16-dec 17.30
NCC - PerKele Fyrisfjädern On 09-jan 19.00
Stjärnsmällen - Body Fyrisfjädern Fr 11-jan 18.00
Vattenfall - BLaget Fyrisfjädern Ti 08-jan 19.00
Sandvik - Morris Fyrisfjädern 13-jan 17.30
Body - BLaget Fyrisfjädern 27-jan 17.30
NCC - Morris Fyrisfjädern On 23-jan 19.00
Sandvik - PerKele Fyrisfjädern 27-jan 17.30
Vattenfall - Stjärnsmällen Fyrisfjädern Ti 22-jan 19.00
BLaget - NCC Fyrisfjädern 10-feb 17.30
Morris - Vattenfall Fyrisfjädern To 07-feb 17.00
Body - PerKele Fyrisfjädern 10-feb 17.30
Sandvik - Stjärnsmällen Fyrisfjädern 10-feb 17.30
PerKele - BLaget Fyrisfjädern Fr 22-feb 18.00
Stjärnsmällen - Morris Fyrisfjädern Fr 22-feb 18.00
NCC - Body Fyrisfjädern On 20-feb 19.00
Vattenfall - Sandvik Fyrisfjädern Ti 19-feb 19.00
Morris - PerKele Fyrisfjädern To 07-mar 17.00
Stjärnsmällen - BLaget Fyrisfjädern Fr 08-mar 18.00
Vattenfall - Body Fyrisfjädern Ti 05-mar 19.00
Sandvik - NCC Fyrisfjädern 10-mar 17.30
PerKele - Vattenfall Fyrisfjädern Fr 22-mar 18.00
NCC - Stjärnsmällen Fyrisfjädern On 20-mar 19.00
Body - Morris Fyrisfjädern 24-mar 17.30
BLaget - Sandvik Fyrisfjädern 24-mar 17.30
Vattenfall - NCC Fyrisfjädern Ti 02-apr 19.00
Stjärnsmällen - PerKele Fyrisfjädern Fr 05-apr 18.00
Sandvik - Body Fyrisfjädern 07-apr 17.30
Morris - BLaget Fyrisfjädern To 04-apr 17.00
PerKele - NCC Fyrisfjädern Fr 26-apr 18.00
Body - Stjärnsmällen Fyrisfjädern 28-apr 17.30
BLaget - Vattenfall Fyrisfjädern 28-apr 17.30
Morris - Sandvik Fyrisfjädern To 25-apr 17.00
Div 3
Bygg entrepenad - Droppen GE Fyrisfjädern 07-okt 17.30
Kronåsen dam - LDX Lundellska 07-okt 18.00
LosBlancos - Mitt Emot Hairteam Fyrisfjädern 07-okt 17.30
Stjärnan - Träningsvärket gul Fyrisfjädern Ti 02-okt 20.00
LDX - Bygg entrepenad Fyrisfjädern Fr 19-okt 18.00
Träningsvärket gul - Kronåsen dam Fyrisfjädern Ti 16-okt 19.00
LosBlancos - Droppen GE Fyrisfjädern 21-okt 17.30
Stjärnan - Mitt Emot Hairteam Fyrisfjädern Ti 16-okt 20.00
Bygg entrepenad - LosBlancos Fyrisfjädern 04-nov 17.30
Kronåsen dam - Stjärnan Lundellska 04-nov 18.00
Droppen GE - LDX GE To 01-nov 17.00
Mitt Emot Hairteam - Träningsvärket gul Fyrisfjädern Fr 02-nov 18.00
LosBlancos - Kronåsen dam Fyrisfjädern 18-nov 17.30
Bygg entrepenad - Stjärnan Fyrisfjädern 18-nov 17.30
Droppen GE - Träningsvärket gul GE To 15-nov 17.00
LDX - Mitt Emot Hairteam Fyrisfjädern Fr 16-nov 18.00
Träningsvärket gul - LosBlancos Fyrisfjädern Ti 27-nov 19.00
Stjärnan - LDX Fyrisfjädern Ti 27-nov 20.00
Kronåsen dam - Droppen GE Lundellska 02-dec 18.00
Mitt Emot Hairteam - Bygg entrepenad Fyrisfjädern Fr 30-nov 18.00
LDX - Träningsvärket gul Fyrisfjädern Fr 14-dec 18.00
LosBlancos - Stjärnan Fyrisfjädern 09-dec 17.30
Droppen GE - Mitt Emot Hairteam GE To 13-dec 17.00
Bygg entrepenad - Kronåsen dam Fyrisfjädern 09-dec 17.30
LDX - LosBlancos Fyrisfjädern Fr 11-jan 18.00
Stjärnan - Droppen GE Fyrisfjädern Ti 08-jan 20.00
Träningsvärket gul - Bygg entrepenad Fyrisfjädern Ti 08-jan 19.00
Mitt Emot Hairteam - Kronåsen dam Fyrisfjädern Fr 11-jan 18.00
Träningsvärket gul Stjärnan Fyrisfjädern Ti 22-jan 19.00
Droppen GE - Bygg entrepenad GE To 24-jan 17.00 Flyttas pga
LDX - Kronåsen dam Fyrisfjädern Fr 25-jan 18.00 internatio.
Mitt Emot Hairteam - LosBlancos Fyrisfjädern Fr 25-jan 18.00 tävling
LDX - Kronåsen dam Fyrisfjädern Fr 01-feb 18.00 Flyttas hit
Mitt Emot Hairteam - LosBlancos Fyrisfjädern Fr 01-feb 18.00
Droppen GE - LosBlancos GE To 07-feb 17.00
Mitt Emot Hairteam - Stjärnan Fyrisfjädern Fr 08-feb 18.00
Bygg entrepenad LDX Fyrisfjädern 10-feb 17.30
Kronåsen dam Träningsvärket gul Lundellska 10-feb 18.00
LosBlancos - Bygg entrepenad Fyrisfjädern 24-feb 17.30
Stjärnan - Kronåsen dam Fyrisfjädern Ti 19-feb 20.00
LDX - Droppen GE Fyrisfjädern Fr 22-feb 18.00
Träningsvärket gul - Mitt Emot Hairteam Fyrisfjädern Ti 19-feb 19.00
Kronåsen dam - LosBlancos Lundellska 10-mar 18.00
Stjärnan - Bygg entrepenad Fyrisfjädern Ti 05-mar 20.00
Träningsvärket gul - Droppen GE Fyrisfjädern Ti 05-mar 19.00
Mitt Emot Hairteam - LDX Fyrisfjädern Fr 08-mar 18.00
LosBlancos - Träningsvärket gul Fyrisfjädern 24-mar 17.30
LDX - Stjärnan Fyrisfjädern Fr 22-mar 18.00
Droppen GE - Kronåsen dam GE To 21-mar 17.00
Bygg entrepenad - Mitt Emot Hairteam Fyrisfjädern 24-mar 17.30
Träningsvärket gul - LDX Fyrisfjädern Ti 02-apr 19.00
Stjärnan - LosBlancos Fyrisfjädern Ti 02-apr 20.00
Mitt Emot Hairteam - Droppen GE Fyrisfjädern Fr 05-apr 18.00
Kronåsen dam - Bygg entrepenad Lundellska 07-apr 18.00
LosBlancos - LDX Fyrisfjädern 14-apr 17.30
Droppen GE - Stjärnan GE To 25-apr 17.00
Bygg entrepenad - Träningsvärket gul Fyrisfjädern 14-apr 17.30
Kronåsen dam - Mitt Emot Hairteam Lundellska 14-apr 18.00